044-334-53-23

(063) 76-76-75-4     info@key.org.ua

Про нас

Універсальний ключ для домофону це вирішення проблеми для багатьох людей, рід діяльності яких пов'язаний з обслуговуванням, доставкою, ремонтом. Під час виконання своєї роботи їм необхідно потрапляти в під'їзди житлових будинків. Простоюючи і витрачаючи час, страждає не тільки виконавець, але й замовник. Вийти з цієї ситуації допоможуть універсальні ключі від домофона!


Ключі всюдиходи від домофона економлять Ваш час і гроші!

Так як на щоб потрапити без універсалу для домофонів Вам буде потрібно приблизно 15 хв. на одні двері.Ось приклади:

1. На розсилку рекламної продукції по поштовим скринькам кур'єру потрібно 50-10 хв.,
А на те щоб потрапити в під'їзд потрібно 15 хв.

Результат: збільшення продуктивності в 200%2. Монтажнику інтернет провайдера потрібно на підключення одного клієнта приблизно 1:00.
А на те щоб потрапити в під'їзд потрібно 15 хв.

Результат: збільшення продуктивності на 25% (без ключів за 4:00 можна підключити 4 клієнта, а якщо у Вас є з собою універсальний всюдихід - 5 клієнтів)3. Співробітникам екстреного реагування (швидка допомога, міліція, пожежники, охоронні організації) дорога кожна хвилина. На кону життя або майно.
І неприпустимо витрачати 15 хв. на те щоб увійти в під'їзд.


Результат: врятоване життя або майно.


 

Для чого потрібен універсальні ключі від домофону?
Ключ всюдихід від домофона дозволяє відкрити до 95% під'їздів / дверей, на яких встановлено домофон тієї чи іншої марки (Метаком, Візит, CYFRAL та ін.) Тому, маючи комплект універсальних ключів, ви без зусиль можете пройти в будь під'їзд, що економить купу часу і нервів. Ну а для працівників різних кур'єрських служб - це просто незамінний помічник у роботі.Чи законні універсальні ключі до домофону?
З точки зору законодавства - універсальні ключі абсолютно законні, так як під'їзд не приватна власність, а громадська. Функція універсального ключа передбачена самими виробниками домофонів. Так як є ситуації в житті коли потрібно негайно відкрити домофон (служби екстреного реагування). А ви можете просто скористатися цією унікальною можливістю і придбати універсальні ключі для домофонів.Хотілося б придбати?
Отримати та оплатити посилку ви можете будь-яким із способів вказаних на сайті. Замовлення ви можете оформити через сайт або зв'язатися з менеджером.


Ми займаємося продажем ключів всюдиходів від домофонів за доступними цінами, які відкривають до 95% домофонів по Україні, Росії та країнах СНД. Протягом всієї нашої діяльності нами були розроблені, протестовані величезна маса універсальних домофонних ключів. На сьогоднішній день ми використовуємо тільки новітні чіпи і прошивки, які дозволяють відкривати максимальну кількість домофонів, але роботи з пошуку кращих варіантів не припиняються, тому що з'являються нові домофони, фільтри, прошивки і т.д.
Нашими постійними клієнтами стали:

листоноші
працівники позавідомчої охорони
представники служб доставки
кур'єри
рекламні агентства
працівники різних ЧОП і т.п.
працівники Швидкої медичної допомоги та інших екстрених служб
 

універсальний ключ для домофону Елтіс, хак домофона, копіювання домофонних ключів, програматор копіювання пультів від шлагбаума, Продається ключ таблетка заготовки домофонних ключів дублікатор, Дублікати домофонних ключів Техком, Виготовлення дублікатів радіопультів, універсальні домофонні ключі, як відкрити домофон, пульт всюдихід електронних ключів, універсальний ключ від домофона, універсальний пульт для шлагбаума, універсальний домофонної ключ, універсальні ключі від домофонів.

 

Open.Key. 2009-2016

  • image
  • image
  • image